מגזמות

סנן:
ברירת מחדל מיין לפי:
  • מחיר
נמצאו 0 תוצאות
1

מגזמות

מגזמות greenworks

היתרונות של מגזמות חשמליות

מגזמות

מגזמת נטענת

מגזמות הן מכלי הגינון החשובים והיעילים ביותר, שעוזרים לנו לשמור על גינות מטופחות שלא צומחות פרא. באמצעות מגזמות ניתן לגזום את הצמחים, השיחים והעצים, וליצור מראה שמור ומתוחזק, וכן אף ליצור שיחים מעוצבים לפי צורות. כמו כן, מגזמות מסייעות לתחזוקה של גדר חיה – כלומר, גדר שעשויה משיחים גבוהים ולעתים משמשת כקיר הפרדה – ולשמור עליה מטופחת לאורך השנים. 

מגזמת פועלת באמצעות מנוע וממסרה, שמפעילים שני להבים צמודים שזזים הלוך ושוב אחד מעל השני, וכך מאפשרים את פעולת חיתוך הצמחים המהירה. מגזמת חשמלית הפועלת על מנוע חשמלי מאפשרת עבודה ידידותית לסביבה, בטיחותית ופשוטה, שמתאימה גם לאנשי מקצוע וגם לחובבנים המעוניינים לשמור על הגינה הפרטית שלהם מטופחת.

מגזמות נטענות לבחירה

בגרין וורקס, יצרנית מתקדמת לכלי גינון חשמליים, מחכות לכם מגוון מגזמות חשמליות לבחירה. המגזמות משתנות זו מזו בעוצמתן, ויש לבחור את המגזמת המתאימה לשימוש שלכם. ניתן למצוא מגזמות עם מנוע ללא פחמים בעוצמה 24V או 80V, וכן דגם 80V פרו המיועד למקצוענים. כמו כן, המגזמות משתנות זו מזו באורך הלהבים, ביכולות הגיזום, במהירותן ובמשקלן. 

כשאתם בוחרים מגזמת נטענת, חשוב לקחת בחשבון את המטרות שלכם. ניתן למצוא מגזמת קטנה ופשוטה לנשיאה, שמתאימה לגינות קטנות ולחובבנים; מגזמת “שתיים באחד” שמשלבת גם עיצוב שיחים וגם קוצץ שוליים; ומגזמת גדר חיה ארוכה במיוחד ועם ראש מתכוונן לזוויות שונות, שתסייע לכם להגיע לגבהים וכן לכל המקומות הקטנים, ומתאימה מאוד לגננים מקצועיים. 

אחריות לרכישה

כל המגזמות החשמליות של גרין וורקס (וכן כל כלי הגינון והעבודה הנוספים) זכאיות ל-24 חודשי אחריות של היבואן הרשמי, כולל אחריות על הסוללות. האחריות ניתנת על ידי מעבדה מוסמכת שיודעת לטפל באופן נקודתי בכלי העבודה של גרין וורקס, ומבטיחה תיקון עד 7 יום. מעבר לכך, גרין וורקס מציעה שירות לקוחות מקיף, יסודי ומקצועי, והצוות יישמח לענות לכל שאלה שיש לכם בנוגע לתפעול ועבודה עם מגזמת נטענת, במידה ויהיו לכן כאלו.

היתרונות של מגזמות חשמליות

אם אתם מתלבטים בין מגזמת הפועלת על מנוע בנזין לבין מגזמת חשמלית, כדאי לקחת בחשבון כמה יתרונות מדהימים הנלווים לשימוש בכלי עבודה חשמלי:

  • ידידותי לסביבה – המגזמות של גרין וורקס הן מגזמות ידידותיות לסביבה, שאינן פולטות דלקים מזהמים ושומרות על האוויר נקי.
  • ביצועים מקצועיים – הטכנולוגיה של גרין וורקס היא טכנולוגיה מתקדמת וחדשנית, שמאפשרת ביצועים מדויקים, עוצמתיים וחזקים.
  • חסכון כלכלי – בשימוש בכלי חשמלי אין צורך לקנות או לאחסן דלק, לא צריך לנקות מסננים או להחליף שמן, והכלים דורשים תחזוקה מינימלית בלבד שחוסכת לא מעט כסף בטווח הרחוק!
  • כלי שקט – כלים חשמליים שקטים עד 50% יותר מכלים ממונעים בדלק, ולכן ניתן לעבוד איתם כמעט בכל שעה ביום ללא הפרעה, וכן למנוע נזק לשמיעה.
  • כלי נוח ובטיחותי לשימוש – כלים חשמליים הם קלים יותר, נוחים וידידותיים למשתמש, כך שהם מתאימים גם לאנשי מקצוע וגם לחובבים. כמו כן, כיוון והם פועלים על סוללות, הם אינם רועדים – ולכן פחות מעייפים את הגוף.

מגזמות חשמליות מחכות לכם בגרין וורקס

חברת GreenWorks Tools הגרמנית, שקמה בשנת 2007, היא מובילת המהפכה הירוקה בתחום כלי הגינון והעבודה, ופיתחה כלים משוכללים ומתקדמים, ירוקים וטכנולוגיים, שמבטיחים ביצועים מושלמים לאורך זמן ובחסכון עלויות משמעותי. החברה מייצרת ומשווקת מגזמות חשמליות לצד כלי גינון ועבודה נוספים. ניתן לרכוש מגזמת גדר חיה עם או ללא סוללה, בעוצמה לבחירתכם ובמחיר אטרקטיבי במיוחד!

מחפשים מגזמות חשמליות? צפו והתרשמו ממגוון הכלים שבעמוד!