green-works-tools.co.il

לקוחות פרטיים

כלי עבודה וכלי גינון נטענים כדאי לקנות מהמותג הבינלאומי המוביל GreenWorks Tools. החברה הוקמה בגרמניה בשנת 2007, זו חברת בת של קונצרן ידוע ומוכר לייצור כלי עבודה נטענים וכלי גינון נטענים לחובבים ולאנשי מקצוע. החברה הוקמה במטרה לפתח ולשווק כלי עבודה נטענים, כמו גם כלי גינון נטענים, באיכות גבוהה. החברה הבינלאומית מובילה את המהפכה הירוקה בתחום כלי העבודה, במקום לרכוש כלים עם מנוע בנזין מזהם רוכשים מהחברה כלי עבודה באיכות גבוהה ושומרים על הסביבה.

כלי העבודה הנטענים של המותג הגרמני, ביניהם מברגות, מקדחות, מסורים ומשחזות, מופעלים באמצעות סוללה נטענת V24. זו סוללת ליתיום יון חזקה ואמינה שפותחה על ידי החברה. סוללה אחת מתאימה לכל כלי העבודה של המותג, לכן ניתן לרכוש רק את גוף המכשיר לחיסכון ניכר בעלויות. כדאי לדעת כי הסוללה החדשנית והעוצמתית נטענת באמצעות מטען מהיר תוך כ-20 דקות בלבד, כדאי לרכוש ערכה הכולל מטען מהיר ושתי סוללות לעבודה רציפה וללא צורך להמתין להטענה מלאה של הסוללה הריקה.

מובילים את המהפכה הירוקה בתחום כלי העבודה

חובבי שיפוצים ועבודות נגרות, כמו אנשי מקצוע רבים, כל אלו ועוד מחפשים פתרונות ירוקים ואיכותיים יותר. חברת  GreenWorks Toolsמפתחת, מייצרת ומשווקת מגוון כלי עבודה נטענים וירוקים, ללא מנועי בנזין מזהמים. השימוש בכלי העבודה נוח ובטיחותי תודות להנדסת אנוש מתקדמת וחדשנית, כלי העבודה קלי משקל ומיוצרים מחומרי גלם עמידים ואיכותיים לאורך זמן.

מוצרי החברה משווקים בישראל על ידי חברת מעוז, חברה ותיקה, אמינה וידועה בענף פתרונות התחזוקה לבית, לגינה ולבניין. ניתן לרכוש את כלי העבודה והגינון הנטענים של המותג הגרמני באתר החברה, כל המנועים ללא פחמים, הם אינם מזהמים את הסביבה ומיועדים לעבודה ממושכת ובטיחותית.

יתרונות רבים לכלי העבודה הנטענים של GreenWorks Tools

כלי העבודה הנטענים של המותג הגרמני נמכרים במדינות רבות ברחבי העולם וזוכים להצלחה כבירה ולביקוש רב. אלו כלי עבודה חשמליים ונטענים המבוססים על טכנולוגיות חדשניות, הם אמינים ומגיעים עם שנתיים אחריות, כולל שנתיים אחריות על הסוללה הנטענת מסוג ליתיום יון.

מוצרי המותג הגרמני המוביל מבטיחים לכם יתרונות רבים כגון:

 • כלי עבודה וגינון חזקים ויעילים עם טכנולוגיה ירוקה
 • עוצמת עבודה המקבילה לכלים עם מנוע בנזין
 • עבודה שקטה
 • מטען מהיר מאפשר מוכנות לעבודה בכל עת
 • עיצוב ארגונומי חדשני לעבודה נוחה ובטוחה
 • כלי עבודה נטענים אינם מזהמים, אין צורך לשאוף אדי דלק בזמן עבודה
 • שנתיים אחריות
 • סוללה אחת מתאימה למרבית כלי העבודה

אילו כלי עבודה נטענים תמצאו בגרין וורקס?

בגרין וורקס מחכים לכם מגוון כלי עבודה נטענים, עוצמתיים ואיכותיים, לכל סוגי העבודות בגינה, בבית או על רקע מקצועי. סט כלי עבודה נטענים של גרין וורקס מתאים הן לאנשי מקצוע והן לחובבי DIY או בעלי בתים שמעוניינים להחזיק כלי עבודה שימושיים בארגז הכלים שלהם. 

בין הכלים שמחכים לכם בגרין וורקס:

פטישונים

כלי עבודה נטענים פופולריים במיוחד הם הפטישונים. הפטישונים הם סוג של מקדחה נטענת, שמאפשרת לבצע מגוון של משימות כמו קדיחה של חורים בקיר, קדיחה בחומרים שונים, חיזוק של ברגים ועוד. פטישונים עובדים מהר יותר מאשר מקדחה רגילה וכן מאפשרים דיוק רב. הם מגיעים עם מנגנון של פטיש, המאפשר תנועה קדימה ואחורה במהירות גבוהה של כמה עשרות אלפי דפיקות בדקה. באמצעות הפטישונים ניתן לבצע עבודות מהירות ויעילות גם בחומרים קשים במיוחד, כמו בטון. לצד פטישונים, ניתן למצוא גם מקדחות נטענות רגילות, וכן גם כלים המשלבים מקדחות ומברגות.

מלטשות

מלטשות הן עוד כלים לעבודה מדויקת, עדינה ונקיה. באמצעות מלטשות נטענות ניתן לבצע גימור אחיד למשטחים של חומרים שונים – בעיקר עץ – ולכן הן אידיאליות לעבודות נגרות. המלטשת עוזרת ללטש ולהסיר פגמים בעץ, סימני כרסום וכן שקעים, וכך ליצור משטח חלק ומהוקצע. מלטשות עושות שימוש במנוע חשמלי, צילינדרים ונייר זכוכית. 

מלטשת אקצנטרית היא מלטשת עגולה בצורתה שנעה בצורה מעוגלת על פני המשטח. הכלי עושה שימוש במנוע חשמלי שרץ על גבי המשטח במהירות גבוהה וכך מלטש אותו ביעילות. מלטשת כזו מסייעת לגימור עדין והסרה של צבע ופגמים. 

מסורים

כלי עבודה נטענים פופולריים מאוד הם מסורים. מסורים מגיעים בכמה סוגים: 

 • מסור שרשרת – מסור שרשרת הוא מסור שימושי מאוד שאפשר למצוא בבתים פרטיים, אתרי בניה, מוסכים ועוד. המנוע של מסור שרשרת מפעיל שרשרת שיניים ארוכה וכך מאפשר לבצע חיתוך מהיר וחד, לא משנה כמה החומר גדול או עבה. מסורי שרשרת הם ניידים ומאפשרים עבודה עם חומרים שונים.
 • מסור עגול – מסור עגול הוא בעל להב דיסק חד שחותך חומרים בתנועה מעגלית. מסור עגול יכול לחתוך בכל חומר בין אם עץ, מתכת או פלסטיק, והוא מעולה לחיתוכים ישרים שכן הוא מאפשר עבודה מדויקת מאוד. מסור כזה נחשב בטוח לשימוש גם למתחילים. 
 • מסור חרב – מסור חרב מגיע עם להב ארוך ודק כמו סכין, המאפשר תנועה של “הלוך ושוב” על גבי החומר. השימוש המקובל ביותר של המסור הזה הוא באתרי בנייה וכן בעבודות של שיפוץ או תיקון. ניתן לשנות את גודל הלהב בהתאם לצורך.
 • ג’קסון – מסור ג’קסון הוא מסור אפקטיבי שמאפשר חיתוך ורסטילי בחומרים שונים. זהו מסור מצוין אם אתם מעוניינים לנסר בתנועות מיוחדות ולאו דווקא ישרות. 

משחזות

כלי עבודה נטענים נוספים הם משחזות. משחזת נטענת היא כלי עבודה עוצמתי שמאפשר לחתוך, לשייף ולעשות פוליש לחומרים שונים, בעיקר מתכת אך גם אבן, עץ ועוד. כיוון והמשחזת היא כלי ורסטילי שמאפשר גם לשייף וגם לחתוך, הוא נחשב כלי עבודה שימושי מאוד. חשוב לציין שבניגוד למלטשת, עבודת הגימור שלו פחות עדינה ואחידה. 

מברגות

מברגות חשמליות הן מכלי העבודה השימושיים ביותר שאפשר למצוא. באמצעות מברגה ניתן להבריג או להסיר הברגה בתוך שניות בודדות ובלי מאמץ מיוחד. יש כמה מברגות שכדאי להכיר:

 • מברגה סטנדרטית – מברגה היא כלי בלתי נפרד מסט כלי עבודה נטענים, וכל בעל בית צריך להחזיק אצלו מברגה. באמצעות מברגה נטענת ניתן להרכיב בקלות רהיטים, לבצע עבודות תיקון, להסיר ברגים ישנים וכדומה. 
 • מברגת אימפקט – מעבר למברגה רגילה, ניתן למצוא גם מברגת אימפקט. מברגת אימפקט היא מברגה עם מנגנון אימפקט, מנגנון רטט ודפיקה שמאפשר החדרה של ברגים עבים לחומרים קשים. מברגת אימפקט נחשבת למברגה עוצמתית יותר.
 • מברגה/מקדחה – מברגה שמגיעה עם אפשרות לקדוח בקיר. אופציה כזו יכולה לספק לכם שני כלים שימושיים בכלי אחד עוצמתי.
 • מפתח רטיטה – מפתח רטיטה מיועד לעבודה עם בוקסות ולכן מתאים לאנשי מקצוע שעוסקים בעבודות תיקון, וכן עבור אנשי שירות בתחום.
סנן:
ברירת מחדל מיין לפי:
 • מחיר
נמצאו 0 תוצאות