חרמש 5 עובדות שחשוב לדעת לפני רכישה

חרמש הוא אחד מכלי הגינון השימושיים ביותר, שעוזרים לנו לשמור על גינה מסודרת, לקצוץ עשבים שוטים ולסדר שבילים. שאלה נפוצה שעולה לא פעם היא האם לבחור בחרמש נטען הפועל על סוללות, בחרמש חשמלי שמחובר לשקע חשמל, או בחרמש שפועל על דלק? יש לנו 5 סיבות טובות מאוד למה חרמש נטען צריך להיות הבחירה המנצחת שלכם! 

חרמש נטען מאפשר לנו לעבוד מכל מקום

חרמש נטען הוא כלי עבודה נוח וורסטילי שמאפשר לנו לעבוד בחופשיות ובלי הצורך בחיבור לשקע חשמל. החרמש מגיע עם סוללה נטענת, וכך מאפשר לנו לגזום את המדשאה וליצור שבילים מסודרים בכל מקום בגינה מבלי לדאוג מכבלים שיפריעו בדרך או ממציאת שקע חשמל. העובדה שהחרמש הוא נייד מאפשרת תימרון וגמישות, כך שניתן להגיע גם לפינות יותר מאתגרות בגינה. חרמש נטען מאפשר את החופשיות לתחזק את הגינה בנוחות מקסימלית!  

חרמש שלא מרעיש

לחרמש נטען יש יתרון משמעותי נוסף – הוא שקט! בהשוואה לחרמש מסורתי הפועל על דלק, חרמש נטען ידוע בזכות רמת הרעש נמוכה שלו, וכך מאפשר עבודה נוחה ובריאה יותר – לכם וגם לשכנים. זה יתרון משמעותי בעיקר באזורים עם זיהום רעש גבוה, וכן בכל סביבה שקטה. 

נוח לעבודה

כלי גינון נטענים הם כלים ידידותיים מאוד למשתמש והם מתאימים הן למתחילים והן לאנשי מקצוע. העובדה שהחרמש נטען מסירה את “כאב הראש” שבהתנהלות עם כבלים ואת החיפוש אחר שקע חשמלי, והעיצוב הקל-משקל והארגונומי מאפשר נוחות מקסימלית במהלך העבודה ואף מפחית עייפות על הגוף בשימוש ממושך. חרמש נטען הוא קל להפעלה, אינטואיטיבי לשימוש ומאפשר לסדר את החצר בקלות ובחוסר מאמץ. 

קל לתחזוקה

יתרון משמעותי נוסף הוא אופי התחזוקה, שכן קל מאוד לתחזק חרמש נטען. בניגוד לחרמש הפועל על דלק, חרמש נטען דורש תחזוקה מינימלית – אין צורך לשמן את המנוע או להחליף חלקי חילוף. מטלות התחזוקה מסתכמות לרוב בשמירה על החרמש נקי, בבדיקת הסוללה ובהשחזה של הלהב מדי פעם בפעם.  

מאפשר רצף עבודה ארוך

היום כלי גינון נטענים מגיעים עם סוללות מתקדמות וחזקות, המאפשרות משך עבודה רציף וביצועים חזקים ומצוינים. חרמשים נטענים מאפשרים חיתוך דשא ועשבים בקלילות, מציעים מהירות משתנה והתאמה אישית של גובה החיתוך, מה שמוביל לקבלת תוצאות מדויקות ויפות. למרות שהחרמש פועל על בטריה, הוא מציע עוצמה שדומה מאוד לזו של החרמשים המסורתיים!

מחפשים חרמש נטען? יש לנו בדיוק את מה שאתם מחפשים

חברת גרין וורקס מייצרת כלי עבודה וכלי גינון נטענים עם סוללות בהספק עוצמתי של למעלה מ-80V. בגרין וורקס תמצאו חרמשים נטענים עוצמתיים, איכותיים וידידותיים לסביבה, עם סוללות עוצמתיות וחזקות. 

 

הסוללות האיכותיות מבטלות את הצורך בדלק, כך שאתם יכולים ליהנות מהחרמש ומכלים חסכוניים נוספים שאינם מזהמים את הסביבה. מחפשים לסדר את הגינה? הזמינו עכשיו חרמש נטען מגרין וורקס!

הרשמו לניוזלטר שלנו

מצטרפים ונהנים מעדכונים והטבות