5 יתרונות לעבודה עם כלי גינון נטענים

אם אתם עדיין לא מכירים או בכלל לא שמעתם על כלי גינון נטענים, או אם יש לכם ספק באיכות והמקצועיות שלהם הגעתם למקום הנכון. רבים עלולים לשאול למה לעבוד עם כלי גינון נטענים כמו חרמשים או מסור חשמלי והאם הם יכולים לבצע את העבודה בצורה איכותית. אנחנו ערכנו בדיקה והחלטנו לשתף איתכם את היתרונות לעבודה עם כלי גינון נטענים. 

תפעול פשוט

כלי גינון חשמליים נטענים הם קלים לתפעול והעבודה איתם הופכת את החיים לפשוטים יותר. כדי להשתמש במכשירים אלה אין צורך בהכנות מורכבות מראש וכמעט ואין צורך בטיפול ושירות. אין חלקים שצריך להחליף כמו פילטרים וכמובן שלא צריך לקפוץ לתחנת דלק כדי למלא ולהפעיל את הכלים השונים כמו חרמש חשמלי. סיבה נוספת שגורמת לעבודה להיות קלה יותר היא שאין רטט המתלווה לעבודה עם כלי גינון שעובדים על דלק.

עבודה ללא זיהום

יש מספיק זיהום בעולם וכלי גינון נטענים מציעים לכם אפשרות לעבוד בצורה ירוקה, ללא עשן (שאותו המפעיל נושם) וזיהום מיותר. זה פשוט מאוד – ברגע שמורידים את הצורך בדלק העשן והריח נעלמים. כלי הגינון הנטענים של גרינוורקס אינם מייצרים גזי פליטה, עשן או ריח בזמן העבודה איתם. בסופו של דבר אתם מעדיפים להריח את ריח הדשא והפרחים בגינה ולא עשן וגז. 

עבודה שקטה 

כאשר אתם עובדים עם כלי הגינון הנטענים של גרינוורקס אתם עושים זאת בלי רעש מה שמאפשר לכם להתחיל לעבוד מוקדם בבוקר, או מאוחר בלילה בלי להפריע לשכנים. בנוסף, חשיפה ממושכת לרעשים גבוהים בזמן עבודה עלולים לפגוע בשמיעה שלכם ולהפחית אותה. 

 

סוללה אחת למכשירים רבים

אחד היתרונות הגדולים הוא שאתם יכולים להשתמש באותה הסוללה עבור כלי העבודה השונים. מספיק לרכוש סוללה אחת כדי שהיא תוכל להפעיל מספר רב של כלים. דבר זה עוזר לכם לחסוך ומונע הוצאות מיותרות כמו רכישת סוללה נוספת. מה שמביא אותנו לנקודה הבאה:

חיסכון

למרות שהרכישה הראשונית היא קצת יותר יקרה מאשר כלי הגינון הרגילים בגלל שצריך לרכוש גם סוללה, החיסכון בא לידי ביטוי בתוך הארון. הסוללה היא בעצם ה”דלק” של כלי הגינון והן מחזיקות מעמד למספר שנים. בזמן שאתם רוכשים את הסוללה אתם בעצם רוכשים דלק למספר שנים. 

בנוסף אין צורך בהחלפה של פילטרים או ניקוי קרבורטור ועוד. כל הדברים האלה קשורים בהוצאה כספית וזמן מיותר שמתבזבז. 

כלי גינון נטענים של גרינוורקס

חברת גרינוורקס מתמחה בהפעלת כלי גינון נטענים. כלי העבודה של גרינוורקס מובילים בתחום ומיועדים לעבודה מחוץ לבית עם חופש מוחלט ללא כבלים. יש אצלנו מבחר רחב של כלי גינון חשמליים איכותיים כמו:

חרמש 

החרמש הוא כלי גינון יעל ביותר שעוזר לשמור על גינה נקייה ומטופחת. הסוג המוצלח ביותר הוא חרמש חשמלי שעובד על סוללות נטענות. ולכן חרמש זה נהנה מהיתרונות של החרמש החשמלי, בלי החיסרון הבולט של חיבור לשקע. 

מסור חשמלי 

מסור חשמלי הוא מסור המיועד לגינון. מסור שרשרת חשמלי הוא מסור המצויד בשורת שיניים המחוברות בשרשרת אשר נעות במהירות גבוהה. בעזרתו ניתן לכרות ולנסר ענפים ועצים שלמים. המסור החשמלי עובד באמצעות מנוע חשמלי בעזרת הסוללות הנטענות.

 

הרשמו לניוזלטר שלנו

מצטרפים ונהנים מעדכונים והטבות