10 יתרונות של פטישון נטען

פטישון נטען הוא כלי עבודה שימושי ועוצמתי, המאפשר מגוון סוגים של עבודות קידוח ושבירה. פטישון מתאים הן לעבודות ביתיות והן לעבודות מקצועיות. 

אם אתם שוקלים לרכוש פטישון נטען, כדאי לכם להכיר את 10 היתרונות הבאים של פטישון נטען שיעזרו לכם להבין אם זו ההחלטה הנכונה עבורכם: 

אין צורך במקור חשמל קרוב

עם פטישון נטען תוכלו לעבוד מכל מקום, בפנים או בחוץ, שכן אין צורך בחיבור לחשמל. פטישון נטען עובד עם סוללה עוצמתית המאפשרת עבודה ממושכת.

בטיחות רבה יותר

כיוון ואין כבל חשמלי, אין כל סכנה שאתם או מי מהקרובים שלכם יסתרבל בכבל בשעת העבודה, מה שעלול להיות מסוכן לכל הצדדים. כמו כן, אין סכנה של מעידה או נפילה בשעת העבודה.

 

 

כלי עוצמתי מאוד

פטישון נטען של יצרנית איכותית הוא כלי עוצמתי מאוד שמאפשר עבודה חזקה, כולל קידוח ושבירה מאסיביים של חומרים קשים כמו בטון. 

ידידותי לסביבה

כלי עבודה נטענים הם כלים ירוקים וידידותיים לסביבה, שלא מזהמים את האוויר ושומרים עליו נקי וירוק. בנקודה בה נמצא כדור הארץ היום, זהו יתרון משמעותי וחשוב! 

כלי שקט 

פטישון נטען הוא כלי שקט יחסית שמאפשר עבודה נוחה, עם תפעול פשוט וידידותי. בהשוואה לכלי עבודה אחרים המונעים על ידי בנזין, מדובר על כלי שקט ונוח יותר.

תחזוקה נמוכה

פטישון נטען לא דורש תחזוקה משמעותית – כל שתצטרכו לעשות הוא להטעין את הסוללות מפעם לפעם וכן לוודא שהפטישון וכל האביזרים הנלווים לו נמצאים שמורים במזוודה שלהם! 

אמין לאורך זמן

פטישון של יצרנית מוכרת ואיכותית הוא כלי אמין, כזה שילווה אתכם שנים ארוכות בכל סוגי העבודה, בבית או בחוץ!

סוללות עוצמתיות מתחלפות

היום אפשר למצוא סוללות עוצמתיות מאוד מסוג ניקל-מטאל או ליתיום, שמאפשרות עבודה רציפה לאורך זמן מבלי לדאוג מהתרוקנות הסוללות. כמובן, תמיד ניתן להשתמש גם בסוללה רזרבית כך שתהיו בטוחים שאתם מכוסים.

נוחות

פטישון נטען הוא כלי נוח ופשוט לתפעול, עם אחיזה נוחה ובטיחות מקסימלית. נוחות היא משמעותית כשמדובר על עבודה עם פטישון, שכן מדובר על כלי גדול המחייב אחיזה יציבה.

אחריות

פטישון נטען של גרין וורקס מגיע עם אחריות מורחבת של שנתיים כולל אחריות על הסוללות, כך שתוכלו להיות בטוחים שאתם מכוסים מכל הכיוונים לא משנה מה יקרה.

 

פטישון נטען וכלי עבודה נטענים נוספים מחכים לכם בגרין וורקס 

המהפכה הירוקה של חברת greenworks השתלטה על ישראל, ומציעה שפע של כלי עבודה וגינון נטענים בעוצמה של הכרתם, ביניהם פטישון, מקדחה, מברגת אימפקט, מברגה מקדחה, מברגה רגילה ועוד!

חברת גרין וורקס מייצרת כלי עבודה וגינון איכותיים, עוצמתיים ובטיחותיים כבר למעלה מ-11 שנה. הכלים השונים מגיעים בהספק עוצמתי של למעלה מ-80V

אם אתם מחפשים פטישון נטען או כלים נטענים אחרים, היכנסו עכשיו והזמינו!

הרשמו לניוזלטר שלנו

מצטרפים ונהנים מעדכונים והטבות