כלי גינון: 6 כלי גינון מומלצים לשנת 2023

אם יש לכם גינה בבית, אתם בטח יודעים שצריך לתחזק אותה באופן קבוע כדי לשמור אותה יפה, בטיחותית ואסתטית. כדי לעשות את זה יש להשתמש בכלי גינון שעוזרים לשמור על גינה מטופחת מכל ההיבטים – דשא גזום, עצים מסודרים ושבילים נקיים.

6 הכלים הבאים הם כלי הגינון המנצחים של שנת 2023 – הם נטענים, שקטים ולא מזהמים את הסביבה, קלים לשימוש ומתאימים לכולם! 

חרמש נטען

חרמש נטען מאפשר חיתוך וגיזום מדויק של דשא ועשבים לאורך שבילים, מסביב לשיחים וגדרות ובפינות שקשה להגיע אליהן. הוא מאפשר ניידות והוא קל לשימוש, ולכן הוא כלי גינון יעיל לתחזוקת הגינה וליצירת מראה אסתטי והרמוני בחצר.

מפוח עלים נטען

מפוח עלים נטען הוא כלי גינון נייד שמאפשר לנו לנקות את הגינה בקלות, במהירות, ובלי רעש מיותר! עם מפוח עלים נטען ניתן לנקות עלים, לכלוכים ואבק, להתאים את המהירות ואת רמת העוצמה, ולעשות את כל זה מבלי לזהם את הסביבה. לכן, מדובר על הבחירה המנצחת לבעלי גינות.

גוזם גדר חיה

גוזם גדר חיה נטען הוא כלי המאפשר שמירה על גינה מתוחזקת, יפה ובטיחותית באמצעות סידור ועיצוב של גדרות חיות, שיחים ועצים, הסרת ענפים ושמירה על מראה מתוחזק. הגוזם מאפשר לנו לעבוד בחופשיות, בלי הצורך בחיבור חשמלי. הוא מציע נוחות, גמישות ועבודה שקטה, נוחה וידידותית לסביבה. 

מסור אנכי

מסור אנכי הוא כלי משמעותי נוסף לגינה. אופציות החיתוך המגוונות שלו מאפשרות לנו להתמודד עם מגוון של משימות חיתוך וניסור, בין אם חיתוך של ענפים, בולי עץ ואפילו בנייה של ריהוט לגינה עבור אנשי DIY מסורים. מסור אנכי מאפשר דיוק ושליטה, נותן לנו לשלוט על עומק החיתוך וכן ליצור חיתוכים נקיים. 

מסור דיסק

מסור דיסק הוא מסור נייד וקל משקל שמאפשר לנו לחתוך עצים קטנים, ענפים ובולי עץ בגינה בקלות ובמהירות. הוא מספק עוצמה גבוהה ובעל יכולת תמרון הדרושה לחיתוך ענפים ולשמירה על בטיחות בגינה, והוא עושה את זה בשקט ומבלי לזהם את הסביבה.

מכסחת דשא

מכסחת דשא נטענת היא כלי גינון מתקדם ופופולרי, שכן היא מאפשרת לנו לכסח את הדשא בשקט, בנוחות, מבלי לזהם את הסביבה ובלי הצורך בתחזוקה המורכבת שמכסחת הפועלת על דלק דורשת מאיתנו. המכסחת הנטענת מאפשרת כיסוח יעיל ושקט, ידידותי לסביבה ופשוט לשימוש.

מחפשים כלי גינון נטענים לתחזוקה ושימור הגינה? יש לנו בדיוק את מה שאתם צריכים!

גרין וורקס היא חברה הפועלת מזה 11 שנה, ומייצרת כלי עבודה וגינון איכותיים, עוצמתיים ובטיחותיים שיכולים לשרת אתכם עבור כל צורך. גרין וורקס היא חלוצה של המהפכה הירוקה, והיא מייצרת כלי גינון עם סוללות נטענות בהספק עוצמתי של למעלה מ-80V! 

אם אתם מחפשים לתחזק ולשמור על הגינה שלכם, בגרין וורקס תמצאו את כל כלי הגינון הנטענים המובילים – מכסחת דשא, חרמש, מפוח עלים, מגזמת ועוד, שמגיעים עם סוללות איכותיות ונטענות. 

היכנסו עכשיו ובחרו את כלי הגינון המנצחים שלכם!

הרשמו לניוזלטר שלנו

מצטרפים ונהנים מעדכונים והטבות