כלים לחשמלאי

חברת GREENWORKS TOOLS מתמחה בפיתוח, ייצור ושיווק כלי עבודה וגינון נטענים. המותג המוביל מציע מגוון כלי עבודה נטענים, ביניהם גם מבחר כלים לחשמלאי המוסמך ולחובבי שיפוצים ועבודות אלקטרוניקה. כלי העבודה של GREENWORKS TOOLSניצבים בחזית הטכנולוגיה, הכלים מצוידים בסוללת ליתיום עמידה וחזקה. החברה משווקת כלי עבודה עם סוללת V24 או V80, הסוללות מותאמות לכל המכשירים של החברה, לכן אפשר להעביר את הסוללה בין כלי העבודה השונים ולחסוך משמעותית בעלות רכישת כלי העבודה לבית או לעסק.

כלי העבודה הנטענים של חברת GREENWORKS TOOLSמבטיחים ללקוח יתרונות רבים בהשוואה לכלי עבודה של המתחרים המבוססים על מנוע בנזין מזהם. כמו כן, הכלים ידידותיים לסביבה, הם ניידים וניתן לקחת אותם ממקום למקום, ולהשתמש בהם בחופשיות ובנוחות, בלי להסתבך עם כבלי חשמל ארוכים, וללא צורך למצוא נקודת חשמל קרובה או להפעיל גנרטור רועש.

כלי עבודה מקצועיים ואיכותיים לחשמלאי

כל חשמלאי זקוק לכלי עבודה עמידים, איכותיים ובעיקר בטיחותיים. חשמלאי חשוף לסיכונים רבים בעבודתו, בעיקר לסכנת התחשמלות אך לא רק, ועליו להקפיד על כללי הבטיחות בעבודה. רק חשמלאי בעל הסמכה מתאימה מורשה לבצע עבדות חשמל בבתי לקוחות ובעסקים, בהתאם לרישיון שלו. מעבר להסמכה המקצועית, החשמלאי חייב להחזיק ארגז כלים עם כלי עבודה מקצועיים ואמינים. רשימת הכלים לחשמלאי הממוצע כוללת את כלי העבודה הנטענים הבאים:

  • מברגת אימפקט
  • מקדחה/פטישון
  • מפתח רטיטה (בעיקר עבור חשמלאי רכב)
  • מסור עגול לעבודות חיתוך
  • פנס איכותי וחזק לתאורה איכותית ולעבודה בטיחותית בכל תנאי השטח
  • מכשירי מדידה ייעודיים לבדיקות חשמל (אמפר מטר, וולט מטר ואוהם מטר)

כמוכן, כל חשמלאי חייב להחזיק בארגז הכלים שלו גם כלי עבודה ידניים כגון מברגים, סט מפתחות אלן, טסטר, פלייר (מבודד), קטר (מבודד), חותכי כבלי חשמל, לוחצי נעלי כבל וכיוצא בזה.

מדוע חשמלאי זקוק לכלי עבודה נטענים?

חשמלאי מקצועי משתמש במספר רב של כלי עבודה ידניים וחשמליים, אופי העבודה בתחום עבודות החשמל, מחייב את אנשי המקצוע להחזיק בסביבתו, ובעיקר ברכבו, ארגז כלים עמיד עם שלל כלי עבודה לביצוע העבודות השונות. כדי לעבוד בבטחה ובנוחות, מומלץ לרכוש כלים לחשמלאי ממותגים אמינים ומובילים כמו חברת GREENWORKS TOOLS. אמנם, אפשר לרכוש כלי עבודה חשמליים, אך העבודה מחייבת בדרך כלל לנתק את זרם החשמל לכן חשוב להצטייד בכלי עבודה נטענים, כל עוד רוכשים כלים מקצועיים ובטיחותיים.

חברת GREENWORKS TOOLS מציעה כלי עבודה לחשמלאי באיכות גבוהה וללא תחרות. כלי העבודה הנטענים המיועדים בין השאר לחשמלאים, מצוידים בסוללות ליתיום יון אמינות וחזקות –V24 או V80. היתרון בכלי העבודה של המותג הוא האפשרות להעביר את הסוללות בין המכשירים השונים, לכן אפשר לרכוש מטען מהיר אחד ושתי סוללות לפחות, כך אפשר לעבוד כל היום בנוחות וללא עיכובים מיותרים. כמו כן, כלי עבודה נטען נוח יותר לאחיזה ולשימוש, כיוון שאין כבל חשמלי המסתבך בין הרגליים, ולא צריך לחפש נקודת חשמל קרובה או להפעיל גנרטור.

הרשמו לניוזלטר שלנו

מצטרפים ונהנים מעדכונים והטבות