גיזום בקלות

מדוע לקנות טרימר אם יש לכם מכסחת דשא?

עבור גננים רבים, מכסחת דשא היא אחד הכלים החשובים ביותר. מכסחת דשא טובה תכסח אזורים נרחבים ותתמודד בהצלחה עם המצבים הבעייתיים ביותר.

אם כך מדוע צריך בכלל לקנות חרמש-קוצץ קנטים?

מכסחת דשא

התשובה נעוצה בכך שהחרמש-קוצץ קנטים איננו תחליף למכסחת דשא – אך יחד הם צוות מנצח. חרמש-קוצץ קנטים קל ויעיל יתן לכם כתף כאשר המכסחת תגיע לקצה גבול יכולתה, למשל בהוספת גימור לגינה או בטיפול באזורים שצמחו יתר על המידה. כיוון שקיימים סוגים רבים של חרמשים, חשוב למצוא את הדגם שיתאים לכם. ההיבט החשוב ביותר הוא כמות הדשא שתרצו לגזום. אם אתם מחפשים חרמש-קוצץ קנטים לגיזום מקומות שהמכסחת אינה יכולה להגיע אליהם, תוכלו להסתפק בחרמש-קוצץ קנטים קל לנשיאה, עם חוט דק, כמו הV 24

במקרה שתרצו לגזום את הדשא כהכנה לעבודת המכסחת, או על מנת ללחום בצמחיה קשה, יש צורך ב חרמש-קוצץ קנטים בעל ראש גדול יותר וחוט גס יותר, מנוע חזק וחיתוך רחב, כגון ה80V. טיפ נוסף למי שרוצה לחסוך כאבי גב מיותרים – חרמש-קוצץ קנטים בעל כידון אופניים ורסן, כגון דגם ה 48V, לאיזון משקל הכלים ולהבטחת תנוחה נוחה לעבודה.

חשוב מאד לאחוז את החרמש-קוצץ קנטים בזווית הנכונה – אחרת אתם עלולים לקרקף את המדשאה לחלוטין. נדרש אימון כדי להחזיק את החרמש-קוצץ קנטים במקביל לאדמה. עם זאת, ראשי החרמשים שלנו מצוידים במגן בתחתית, המוודא שתעבדו בזווית ובמידות ישרות ונקיות, להשגת הגובה המתאים במשטח שאתם גוזמים. הפתרונות החכמים מבית גרין-וורקס אף מספקים אפשרות להחלפה קלה של חוט החרמש-קוצץ קנטים. בגרסאות הבסיסיות מחליפים את הקסטה והחוט באותו הזמן. זוהי מערכת “חבר וסע” המאפשרת להמשיך בפעילות במהירות. עבור החרמשים הכבדים יותר, פיתחנו פתרון המאפשר להזין את החוט לתוך המכשיר בלי צורך לפרק את ראש המכשיר. בלחיצת כפתור פשוטה החוט מוזן לתוך הסליל והחרמש-קוצץ קנטים מוכן לפעולה.

סוגיה נוסף בעניין החרמש-קוצץ קנטים הוא התזת דשא, חצץ ואדמה, מה שיוצר חוויית משתמש בלתי נעימה. בעיה זו נפתרה הודות להגנה החזקה המלווה את כל החרמשים שלנו.

לתמיכה נוספת בבחירת החרמש-קוצץ קנטים, צרו קשר עם המשווק המקומי ותקבלו את עצת המומחים.

הרשמו לניוזלטר שלנו

מצטרפים ונהנים מעדכונים והטבות